Kurumsal

Kurumsal

VTL, Türkiye ve Azerbaycanlı girişimcilerin ortaklık operasyonu ile ticari faaliyetine başlamıştır. 20 yıllık sektör deneyimini yanyana getiren ortaklarımız, tek çatı altında faaliyet ve operasyon yürütme kararı ile 2018 yılında VTL’in kuruluşunu gerçekleştirmiştir.

Kafkasya, Orta Asya, Uzak Asya, Ortadoğu ve Afrika bölgelerine, kara yolu, hava, deniz ve demiryolu ile lojistik hizmeti veren VTL, pek çok acenta ile gerçekleştirdiği antlaşmalar ile, operasyonlarınızın hep zamanında ve maksimum fayda ile gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Uluslar arası taşımacılık kuralları, satın alma hukuku ve aracılık hizmetlerinin hepsinde yetkin bir ekip ve donanımlı bir altyapıya sahip olan VTL, dinamik ve hızlı operasyonlar için size çok yakın!

Firmanız için gerekli olan Lojistik ve Tedarik operasyonlarınızın tamamı için hemen bize ulaşıp, teklif taleplerimizi değerlendirebilirsiniz. Gelecek için birlikte büyüyen iş ortaklığı için biz hazırız!

Hangi Çözüme İhtiyaç Duyduğunuzdan Emin Değil Misiniz?
+90 216 771 10 74
+90 545 225 08 08
info@vtllog.com
Küçükbakkalköy Mah. Dereboyu Cad. Brandium Rez. R5 Blok D.77 ATAŞEHİR - ISTANBUL / TURKEY
grey vtl log logo
Gümrükleme ve sigorta hizmetleri, çapraz taşıma modelleri, 3. ülke taşımaları, dahili taşımacılık hizmetleri ile A’dan Z’ye tüm lojistik ihtiyaçlarınız VTL uzmanlığında çözümleniyor. VTL, Uluslararası taşımacılık kuralları, satın alma hukuku ve aracılık hizmetlerinin hepsinde yetkin bir ekip ve donanımlı bir altyapıya sahiptir.

TAKiP EDiN

Konuşma başlat!
💬 Whatsapp ile bize ulaşın!
Merhaba 👋
Size yardımcı olmak için buradayız. Hemen Whatsapp ile bize yazın, sorularınıza yanıt verelim.